Qashqai’ye kalıcı makyaj!

Nissan Qashqai lider duruşunu daha da güçlendirecek yeniliklere imza attı.

Nissan Qashqai lider duruşunu dahada da güçlendirecek yeniliklere imzasini attı.

Segmentinin öncüsü var olan ve 10 seneden beri SUV liderliği bırakmayan Nissan Qashqai lider duruşunu dahada da güçlendirecek yeniliklere imzasini attı.

yeni-nissan-qashqai-12

Nissan ülkemiz genel Müdürü Sinan Özkök, “Qashqai’nin ülkemiz ve Avrupa’da yıllarca en çok satan SUV modeli olması, ona tek lider duruşu kazandırdı.

yeni-nissan-qashqai-4

Şimdi yapılan premium yenilikler ve farklıklar ile kaideleri baştan yazacak. Akıllı güvenlik özelliklerini, tasarımı ve konforu birleştirerek tertemiz dönemde şehrin hâkimi iddiasını sürdürecek, lider duruşuyla artık çok dahada güçlü” dedi.

nissan-1

Qashqai, Tamamiyle yenilenen ön yüzüyle dahada canli ve sportif tek görüntüye kavuşurken dahil tasarımda yapılan geliştirmeler ile dahada Premium tek kimlik kazandı.

yeni-nissan-qashqai-3

Nissan’ın tertemiz Intelligent Mobility özellikleriyle donatılan tertemiz Qashqai’deki öne çıkan yenilik park esnasında çarpmaları önleyen akıllı art çapraz trafik ikaz sistemi.

yeni-nissan-qashqai-13

Yeni Qashqai’de 1.5 lt. 110 beygir, 1.6 lt. 130 at dizel ve 1.2 lt. 115 at benzinli dizel motor seçenekleri, altı ileri manuel veyahut X-Tronic şanzıman seçenekleriyle ve iki veyahut dört çekiş opsiyonuyla sunuluyor. tertemiz Nissan Qashqai 92 bin TL’den başlayan lansman fiyatlarıyla ve 40 bin Lira / 12 Ay yüzde 0 nema finans desteği ile müşterilerini bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir