Kalifornia

California’da 17 kişinin hayatına mâl olan, 3 bin 500 yapıyı küle döndüren yangından üzücü haberler gelmeye devam ediyor. 100 yaşındaki Charles Rippey ile 98 yaşındaki eşi Sara’nın da yanan evlerinde hayatlarını kaybettiği ortaya çıktı.

California’da 17 kişinin hayatına mâl olan, üç bin 500 yapıyı küle döndüren yangından üzücü haberler gelmeye ayni ritimde devam ediyor. 100 yaşında olan Charles Rippey ile 98 yaşında olan eşi Sara’nın da yanan hanelerinde hayatlarını kaybettiği alana çıktı.

Çiftin 71 yaşında olan erkek çocukları Mike Rippey, “Biz çocuklar her vakit ikisinden biri öldüğünde var olan ne yapacak diye düşünürdük. Birbirlerinden hiç ayrılamazlardı. birlikte gitmek büyük olasılık isteyecekleri tek şeydi” dedi.

Çiftin erkek çocuğu Mike Rippey

Çiftin erkek çocuğu Mike Rippey

İlkokulda tanışan çiftin oğulları, anne-babasının üzüm bağlarıyla meşhur Napa’daki hanelerinde sektör bugünü öldüklerini duyurdu. New York Times’a konuşan erkek çocuk Mike Rippey (71) anne-babasını enkaza dönen hanede taraf yana bulduklarını söyledi.

abd-yangin

Rippey, “Biz çocuklar her vakit ikisinden biri öldüğünde var olan ne yapacak diye düşünürdük. Birbirlerinden hiç ayrılamazlardı. birlikte gitmek büyük olasılık isteyecekleri tek şeydi” dedi.

Charles ve Sara’nın kısa süre evvel 75’inci İzdivaç etme yıldönümlerini kutladığı öğrenildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir