Cavcav’dan görevi bırakacağını açıklayan yöneticilere ihtar

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav, istifa eden 5 yönetim kurulu üyesinden 3’ünün istifasının geldiğini ancak genel sekreter Sinan Gürsoy ile basın sözcüsü Hakan Kaynar’ın istifa dilekçelerini henüz kulübe göndermediğini söyledi.

Cavcav, Anadolu ajansı muhabirine yaptığı açıklamada Gürsoy ve Kaynar’ın 5 Ekim Perşembe günü medya açıklaması vasıtasıyla istifa dilekçelerini kulübe göndermeyi halkoyu huzurunda taahhüt ettiklerini belirterek, “İstifa dilekçeleri aradan 7 gün geçmesine karşın hali hazırda gelmedi. Biz de noter vasıtasıyla kendisi kendilerini ihtar ettik.” dedi.

“Bu iş öyle medya önünde kuru gürültü çıkarmakla olmaz.” ifadesini kullanan Cavcav, “Madem milyonlar önünde istifa beyanında bulundun, o vakit erkek benzeri sözünüzü tutacaksın ve derhal istifa dilekçeni göndereceksin.” diye konuştu.

“Tefe koyarlar”

Ankara hudutları içinde tek yazının gönderilmesinin bu civarindan vakit alamayacağına dikkati çeken Cavcav, şunları kaydetti:

“Herhalde bu kişilere koltuklarından ayrılmak çok güç geldi. yer uğruna milyonlar önünde verdikleri sözleri de unuttular. Akıllarınca şimdi de bu yolu deniyorlar. Kendilerine tek büyükleri olarak nasihatte bulunmak istiyorum. Milyonlar önünde efelenip istifamı göndereceğim deyip yapmazsanız sizi tefe koyup çalarlar. En azından bari şimdi kendinize çeki düzen vererek ağzınızdan düşürmediğiniz ’değerlere’ ahenk gösteren davranın.”

AA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir