Ekimde en çok Manuş Baba dinlendi

Turkcell’in dijital müzik platformu fizy, aylık en çok dinlenenler listelerini açıklandı. ‘Dönersen Islık Çal’ diyerek gönülleri fetheden Manuş Baba, Eylül ayında olduğu gibi Ekim’de de en çok dinlenen albümler listesinde zirvede kaldı.

fizy kullanıcıları en çok Manuş Baba’nın ‘Eteği Belinde’ şarkısını dinledi. Inna en beğenilen yabancı sanatçı olarak kalırken, Dua Lipa ‘Deluxe’ ile yabancı albümler listesinin tertemiz sahibi oldu.
Turkcell’in dijital müzik platformu fizy’de Ekim ayının en çok dinlenen türk mali ve yabancı listeler belirlendi. Ekim’de en çok dinlenen türk mali albümde zirvenin sahibi değişmedi. Manuş Baba hemide albüm ayni vakitte da türk mali sanatçı kategorisinde müzik severlerin gönlünü fethetti. fizy kullanıcıları Ekim’de en çok Manuş Baba’dan ‘Eteği Belinde’ şarkısını dinledi.

Ekim’in kraliçesi ‘Dua Lipa’

Ekim’de fizy’nin en çok dinlenen yabancı albümü Dua Lipa ‘Deluxe’ oldu. Kosova kökenli İngiliz şarkıcı Dua Lipa’nın ‘New Rules’ şarkısı ise yabanı müzik severlerin en çok dinlediği şarkı olarak yer aldı. Inna ise en çok dinlenen yabancı sanatçı ve ‘Ruleta’ adli şarkısına çektiği video ile en çok izlenen video oldu.

Ekim’de en çok dinlenen evvel 5 türk mali sanatçı

Manuş Baba
Sıla
Serdar Ortaç
Sezen Aksu
Oğuzhan Koç

Ekim’de en çok dinlenen evvel 5 yabancı sanatçı

Inna
Luis Fonsi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir