Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Fi dizisinin 7. bölümü neden yayınlanmadı?

İnternetin yeni fenomen dizisi Fi’nin 7. bölümü neden kendi yayın saatinde yayınlanmadı? Fi dizisinin 7. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak sorusu dizinin takipçileri tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer alıyorİşte bu sorunun cevabını haberimizin detayında bulabilirsiniz.

Fi dizisinin 7. bölüm fragmanı ne vakit yayınlanacak suali dizinin takipçileri tarafından en çok heyecan edilen ve araştırılan konular arasında yer alıyor. İnternet aleminin en çok izlenen ve sükse yapan dizileri arasında bulunan Fi dizisinin tertemiz bölümü için tarih bilgisi heyecan ediliyor. Peki, Fi dizisi 7. tertemiz bölüm fragmanı yayınlandı mı? tertemiz bölüm ne zaman?

Yılbaşı sonrası Bir hayli çok sıra ekran serüvenine ara verdi, bu dizilerden biri de Puhu Tv üzerinden yayınlanan Fi Çi dizisi oldu. Başrollerini Serenay Sarıkaya, ozan Güven ve Mehmet Günsur’un paylaştığı Fi tertemiz bölüm fragmanı henüz yayınlanmadığı için tarih bilgisi de gelmedi.

İlişkili Haber

15 tatil ne zaman? Karneler ne vakit alınacak? Okullar ne vakit kapanıyor? sömestri tatili (Sömestr)

En nihayet bölümü her zamankinin tersine cuma günü yayınlanan Çi’nin nihayet bölümünde Ece’nin geçirdiği talihsiz kaza tüm dengeleri değiştirdi. Deniz ve Ece arasında yaşananları öğrenen Duru, hemide intikam almasını ayni vakitte da tekrar baş dansçı konumuna gelmesini sağlayacak tek tasarı yaptı.

Olay olusturan ayrıntı!
berrak ve Ece arasındaki gerilim dans okulundaki tertemiz tek kriz yaratırken; Can Manay’ın geçmişine değin tertemiz Detaylar alana çıktı. Sadık ve Can Manay uzunca tek vakit ardindan tekrar karşı karşıya geldi. Finale ise Ece’nin talihsiz kaza geçirdiği haberi damga vurdu. Genç kadının vaziyetinin kötü olduğunu öğrenen Duru’ya en büyük destek ise Deniz’den geldi. uzunca tek süre ardindan birbirlerini sorgulayan ikilinin öpüşme anları, Can Manay’ın yerleştirdiği saklı kamera tarafından kaydediliyordu ama bu anlara şahit var olan tek ad dahada vardı.

İlişkili Haber

Milli Piyango bilet sorgulama ekranı – 9 ocakta ulusal Piyango sonuçları…

 


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

<iframe id="player_666684" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" allowfullscreen="allowfullscreen" src="/QuarkPlayer/Index?ContentParentId=1342574

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir